Mikołajki - oceny wg. turystów:
średnia 3.86 na podstawie 42 opinii

Przedsiębiorstwo Turystyczne Wagabunda

ul. Leśna 2, Mikołajki
ul. Leśna 2, Mikołajki
brak opinii 0

Obiekt liczący ok. 3,7 ha położony jest ok. 220 km od Warszawy. Doskonały dojazd do ośrodka autobusami, PKS, koleją, samochodami (3 godz. jazdy z Warszawy).
Stanica i camping "Wagabunda" leżą na skraju miasta (skarpa nad jeziorem Mikołajskim), na wylocie do stolicy. (patrz mapka) W pobliżu znajduje się wiele jezior znanych turystom Europy i Polski: Tałty, Bełdany, Mikołajskie, Śniardwy itd.; rezerwat "Krutynia Dolna". Okolice jeziora posiadają bogate gatunkowo zasoby ryb: węgorz, sielawa, sandacz, lin, szczupak to niektóre najczęściej występujące. Lasy zasobne w zwierza. Poluje się tutaj na jelenie, łosie, sarny, zające i piżmaki.Informacje dodatkowe: Obiekt *** trzy gwiazdkowy. W latach 2004-08 w grupie laureatów konkursu "Mister Camping" organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. Za rok 2006 obiekt zajął II miejsce w kraju w tym prestiżowym rankingu. 60 domków campingowych o łącznej liczbie miejsc - 260 wykonane są z drewna i posiadają standardowe wyposażenie. Do obsługi, pola namiotowego i caravaningu przygotowany jest ogrzewany bateriami słonecznymi budynek sanitarny z natryskami, umywalkami i WC o wysokim standardzie. Obiekt w całości ogrodzony. dla gości przygotowaliśmy boisko do siatkówki plażowej oraz sprzęt wodny (łodzie, kajaki) oraz rowery turystyczne. Na terenie obiektu kawiarnia "Wagabunda". Zmotoryzowani mogą korzystać z parkingu.

Ponadto: Doba hotelowa zaczyna się o godz. 12:00 i kończy się o godz. 10:00 dnia następnego. Natryski w cenie noclegu. Sprzedaż usług noclegów wg faktycznego wykorzystania stosowana jest przed i po sezonie. - upust dla dealerów negocjacyjny, - w przypadku grup zorganizowanych (obozy, kolonie, wczasy itp.) ceny do uzgodnienia w zależności od okresu pobytu, rodzaju i ilości świadczeń dodatkowych, zasad finansowania imprez, itp

 

   ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

 

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.mikolajki.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 564276 razy

Ta reklama została wyświetlona : 564276 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Mikolajki.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image