Mikołajki - oceny wg. turystów:
średnia 3.86 na podstawie 42 opinii

Gościniec AS

Osiedle na górce 7, Mikołajki
Osiedle na górce 7, Mikołajki
3.9/5.0 1
Studio 2-pokojowe, 2-osobowe z możliwością dostawki. Studio 2-pokojowe, 2-osobowe z możliwością dostawki. Studio 2-pokojowe, 2-osobowe z możliwością dostawki. Studio 2-pokojowe, 2-osobowe z możliwością dostawki.
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Udogodnienia:
  • internet / WiFi
  • kuchnia ogólnodostępna
  • miejsca na ognisko, grill
  • parking
  • TV
  • pełny węzeł sanitarny

Gościniec AS znajduje się w żeglarskiej stolicy Polski - Mikołajkach, 100 metrów od jeziora Mikołajkiego oraz 300 metrów od lasu. 

Blisko obiektu kąpielisko, pomost cumowniczy i wędkarski a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Właścicielem Gościńca AS jest artysta, posiada autorską galerię rzeźby i malarstwa. Przed budynkiem i w środku można spotkać wiele ciekawych prac. Galeria dostępna jest również pod adresem http://czeslawszyc-galeria.too2.pl/.

Naszym gościom organizujemy:
spływy kajakowe po rzece Krutynia oraz wycieczki piesze. W naszej ofercie znajdą też Państwo możliwość jazdy konnej wierzchem lub przejażdżki bryczką. Na naszej działce mogą Państwo organizować ogniska i grillować.

Oferujemy:
- Pokoje 2-osobowe.
- Studio 2-osobowe, 2-pokojowe.
- Salon 3-osobowy z częścią wypoczynkową i sypialną.
- Salon 3-osobowy na poddaszu.

Oceny turystów:
Średnia ocena:
3.86
Standard obiektu:
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2015
ania32
W Gościńcu AS nocowałam wraz z mężem w ubiegłym roku, w wakacje. Jest tu czysto i schludnie, chociaż niektóre meble są trochę stare, ale nam to nie przeszkadzało. Warto zainteresować się pracami pana Czesława, które możemy właśnie zobaczyć w tym domu. Nam bardzo się spodobały i przyczyniały się do tworzenia fajnego klimatu :)
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.mikolajki.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 535955 razy

Ta reklama została wyświetlona : 535955 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Mikolajki.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image