Sielawa Apartamenty - Mikołajki

Sielawa Apartamenty

11-730, Mikołajki, Pl.Wolności 11
Tel: +48 509 828 287

napisz email »

ceny w zł: od 50 do 100

apartamentypełny węzeł sanitarnyudogodnienia dla rodzin z dziećmimożliwość zabrania zwierzątdostęp TVkawiarnia, bar, bufetrestauracjaparking strzeżony, garażbasen krytybasen, plażawypożyczalnia żaglówek i jachtów

Opis obiektu

Nasze apartamenty położone są w najbardziej atrakcyjnym miejscu Mikołajek, tuż nad brzegiem jeziora. Cały nowo wybudowany kompleks utrzymany jest w tradycyjnej mazurskiej architekturze. Wszystkie apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze z widokiem na jezioro, partery zajmują restauracje, kawiarnie oraz sklepy. Obok kompleksu jest deptak wzdłuż, którego znajduje się przystań jachtowa, port statków Białej Floty (atrakcyjne wycieczki po mazurskich jeziorach) oraz amfiteatr w którym organizowane różne koncerty i występy.
Apartamenty o pow. ok. 30 m2, maksymalnie dla 4 osób (łóżko małżeńskie , sofa rozkładana), posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienki z wanną.


CENNIK
Ceny zależą od  dni pobytu oraz od terminu pobytu , ofertę cenową wysyłam po otrzymaniu zapytania na e-mail,
Rezerwacja : zaliczka 50 %

Informacje:

apartamentysielawa@onet.pl

tel.-509828287

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 
 
 
 

 

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK !!!

 

Galeria zdjęć obiektu

Lokalizacja obiektu

Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]


Ta reklama została wyświetlona: 176642 razy

wróć do listy obiektów »